شرایط و قوانین


کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس آروين724 لازم است پیش از خرید مورد نظر ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، آروين724 سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

این سرویس با نام تجاری "آروين724" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت آروين724 مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « آروين724» به آدرس ایمیلsupport@arwin724.com زیر اطلاع دهید.

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس آروين724 در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای آروين724 می باشد. ضمنا برخي از محتواي قابل دسترسي در آروين 724 بنا به تصميم مسئولان از حالت خريد اشتراك خارج بوده و رايگان است.

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.

اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

استفاده از سرویس آروين724 هیچگونه حقی را برای کاربران  و  به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس آروين724 و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات مجازي خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده  و دريافت کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود (به استثنای دانلود محافظت شده اپلیکیشن آروين724 ( www.arwin724.com/app ) و بازنشر آن را ندارید.

 

آروين724 هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.

آروين724 این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

آروين724 با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، محتواي مورد نظر را انتخاب و خريداري نمايد، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس آروين724 است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغيیرات در شبکه های اجتماعی آروين724 به اطلاع کاربران خواهد رسید.

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

هر کاربر در آروين724 حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط آروين724 در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران آروين724 حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

محتواهای موجود توسط یک انتشارات یا شرکت انتشاراتي تهیه شده است كه قبلا توسط آن مجوز نشر دريافت شده است. آروين724 تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل آروين724که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما به آدرس اینترنتی ايميل support[at]arwin724.com در میان بگذارید.